معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

انتخاب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ تعداد بازدید: ۱۵۶
print

"وزیر نیرو" در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را "شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب کشور" معرفی کرد.

انتخاب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "محمد اردکانیان" دستیابی صنعت آب و برق به جایگاه سرآمدی منطقه در توسعه دانش و فناوری افق 1404 را مرهون زحمات پژوهشگران و فناورانی دانست که صادقانه دانش و مهارت خود را به این صنعت هدیه می کنند.
"وزیر نیرو" ضمن اشاره به تلاش های ارزنده شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در عرصه پژوهش و فناوری گفت: از آنجایی که در ارزیابی شرکت مدیریت منابع آب ایران، در سال 95 توانستید عنوان "شرکت پژوهشی برتر" را در میان شرکت های زیر مجموعه کسب نمایید، این لوح تقدیر به شما اهدا می شود.
همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاه جانبی جشنواره پژوهش و فناوری در محل پژوهشگاه وزارت نیرو افتتاح شد و "محمد اردکانیان" به همراه هیأت همراه از غرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بازدید کردند.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک