معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

انتخاب مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان مدیرکل برگزیده مجمع استانی
۱۳۹۷/۰۲/۰۸ تعداد بازدید: ۱۵۴
print

در نخستین مجمع سلامت خراسان رضوی و با حضور استاندار ضمن رونمایی از سند سلامت استان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان یکی از مدیران کل برگزیده مجمع استانی سلامت در سال 97 انتخاب شد.

انتخاب مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان مدیرکل برگزیده مجمع استانی

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، رییس مجمع سلامت استان با اشاره به اینکه اجتماعی شدن سلامت به معنای نقش آفرینی آحاد مردم و سازمان های دولتی و غیر دولتی در امور سلامت محور می باشد گفت: این امر یکی از تکالیف و اهداف برجسته نظام سلامت در کشورهای مختلف است که تحقق آن می تواند زمینه ساز رسیدن به هدف عدالت در سلامت باشد.
"علیرضا رشیدیان" ضمن تقدیر و تشکر از "محمدحسین جعفری" که در مسیر نیل به اجتماعی شدن سلامت تلاش وافر داشته است؛ به پاس مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت، وی را به عنوان یکی از مدیران کل برگزیده مجمع استانی سلامت در سال 97 برشمرد و گفت: امید است با مشارکت همگانی در امر سلامت شاهد تحقق جامعه سالم باشیم.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک