معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

برگزاری جلسه اجرای توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد
۱۳۹۷/۰۵/۲۰ تعداد بازدید: ۳۸۲
print

جلسه اجرای توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد با شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و با حضور اعضای آن تشکل، مدیرعامل و مدیران این شرکت برگزار شد.

برگزاری جلسه اجرای توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در این جلسه "محمد علایی"، مدیرعامل این شرکت توافق نامه مشترک تشکل های کشاورزی در دشت مشهد را در راستای اجرای مقررات قانون توزیع عادلانه آب، مصوبات شورای عالی آب و توسعه مدیریت مشارکتی منابع آب عنوان کرد.

علایی گفت: کاهش تصدی گری های دولت، به تعادل رساندن  منابع و مصارف آب، جلوگیری از افت سطح آب آبخوان ها، تسهیل در انجام امور اداری، توسعه فضای هم اندیشی و همکاری در جهت الگوی کشت مناسب و استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی در جلوگیری از تخلفات و برداشت های غیرمجاز از مهم ترین مفاد این توافق نامه می باشد.

وی همچنین آمادگی کامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را در همکاری با تشکل های مردمی و نظام های صنفی کشاورزی جهت حل هرچه سریع تر مسائل مربوط به منابع آب استان را اعلام کرد.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک