معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

برگزاری سومین جلسه کارگروه تخصصی منابع و مصارف حوضه آبریز کشف رود
۱۳۹۶/۰۹/۱۲ تعداد بازدید: ۸۷
print

سومین جلسه کارگروه تخصصی منابع و مصارف حوضه آبریز کشف رود با حضور "مهندس شکیبا"، رئیس گروه حوضه مرز شرقی و کشف رود شرکت مدیریت منابع ایران و نمایندگان استانداری، جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، آب و فاضلاب استان و مشهد و شرکت شهرک های صنعتی، جمعیت ناجیان آب، نماینده کشاورزان و نماینده دانشگاه فردوسی مشهد و مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

	 برگزاری سومین جلسه کارگروه تخصصی منابع و مصارف حوضه آبریز کشف رود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در این جلسه "شکیبا" با اشاره به اهمیت شهر مقدس مشهد از برگزاری منظم کارگروه ها و کمیسیون های تخصصی منابع و مصارف حوضه آبریز کشف رود تشکر کرد.
در این جلسه تجربه موفق کالیفرنیا در احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و پایداری اکوسیستم و جمع بندی جلسه های پساب شهرک های صنعتی ارائه شد.
همچنین "احمد قندهاری" بر لزوم آسیب‌ شناسی به نتیجه نرسیدن برنامه‌های احیای منابع آب در ایران با سابقه طولانی تاکید کرد.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک