معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

عدم نصب، حذف و یا دستکاری کنتور هوشمند چاه‎ های عمیق یا نیمه عمیق تخلف محسوب می شود
۱۳۹۷/۰۴/۰۴ تعداد بازدید: ۳۲۸
print

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "محمدعلی نعمت نژاد" ضمن اشاره به اهداف و رسالت شرکت آب منطقه ای استان از برخورد با متخلفان چاه های غیرمجاز و صیانت از منابع محدود سخن گفت.

عدم نصب، حذف و یا دستکاری کنتور هوشمند چاه‎ های عمیق یا نیمه عمیق تخلف محسوب می شود

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: مالکان محترم چاه های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و آب شرب و بهداشت توجه داشته باشند به استناد تبصره 2 ماده 6 آیین نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف چاه‎های آب فاقد پروانه بهره‎برداری عدم نصب، حذف و یا دستکاری کنتور هوشمند چاه‎های عمیق یا نیمه عمیق تخلف محسوب گردیده و در صورت عدم رفع تخلف توسط مالک یا مالکان چاه، پروانه بهره برداری چاه باطل خواهد شد. 

  نعمت نژاد در ادامه بیان کرد: از این رو به هنگام بروز هر گونه نقص فنی در تابلو یا کنتور هوشمند یا تجهیزات مربوطه، مالک یا مالکان ضمن پرهیز از هرگونه دستکاری و یا جابجایی محل تابلو و کنتور هوشمند به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت های سازنده کنتورهای هوشمند که صلاحیت و توانایی معاینه و رفع نقص و تنظیم کردن کنتور را داشته باشند مراجعه و گواهی صحت سنجی عملکرد تابلوی کنتور هوشمند را دریافت کنند.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک