معرفی طرح نجات آب

img

پیام نجات آب

  تأمین هر متر مکعب آب آشامیدنی در مشهد بیش از 35000 ریال هزینه در بردارد و ما کمتر از 7000 ریال بابت آن پرداخت می کنیم! قدر آب را بدانیم در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

   میانگین بارندگی در جهان 800 میلیمتر و در ایران 250 میلیمتر (تقریبا یک سوم جهان) در سال می باشد. باور کنیم در کویر زندگی می کنیم.

فرو نشست و شکاف زمین در سطح استان، زتگ خطر بحران آب است. کم آبی را جدی بگیریم.

  آیا می دانید اگر اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار منجر به کاهش برداشت از آبخوان ها نشود، آنگاه این سامانه ها در صرفه جویی مصرف آب نتیجه عکس خواهند داشت؟

انیمیشن های نجات آب

 

برای تماشای انیمیشن ها روی تصویر فوق کلیک کنید

نشست صمیمانه روابط عمومی وزارت نیرو با شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی
۱۳۹۷/۰۵/۲۰ تعداد بازدید: ۵۶۰
print

نشست صمیمانه "صدیقه ببران" و "تیم ستادی روابط عمومی وزارت نیرو" و "روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی" در مشهد برگزار شد.

نشست صمیمانه روابط عمومی وزارت نیرو با شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در این نشست "صدیقه ببران" پس از استماع گزارش ها و برنامه های پیشنهادی روابط عمومی و مشاوران اطلاع رسانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، بر اهمیت انتشار تجارب این شرکت در سایر استان ها تاکید کرد.

"مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو" با اشاره به ضرورت ارزیابی و آسیب شناسی طرح های آموزشی عنوان کرد: اقدام شایسته ای در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در تعریف و اجرای مستمر طرح دانش آموزی نجات آب(داناب)، صورت گرفته است که تقویت بخش آموزش های کارگاهی این طرح می تواند تاثیر مثبتی در بهبود اثربخشی آن در سطح کشور داشته باشد.

"ببران" با بررسی ابعاد فنی دو برنامه جدید و ابتکاری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در حوزه انتشار اطلاعات و رسانه اظهار داشت: طرح پیشنهادی مطرح شده در برگزاری جشنواره ملی هنری و رسانه ای آب و فناوری می تواند بخشی از جشنواره وزارت نیرو و رسانه باشد که سالانه در تهران برگزار می شود و میزبان و برگزار کننده بعدی، استان خراسان رضوی باشد.

وی ایده راه اندازی درگاه مشارکت مدنی آبنمود را ستودنی دانست و افزود: تجربه پیاده سازی و اجرای این درگاه اینترنتی می تواند بسیار ارزنده باشد. پس از دریافت گزارش ارزیابی پیاده سازی این درگاه به صورت پایلوت در خراسان رضوی، برنامه ریزی و اجرای آن در سایر استان ها صورت خواهد گرفت.

"ببران" یادآور شد استفاده از ظرفیت اجتماعی روحانیون و ائمه جمعه و جماعات یکی از فرصت های پیش رو و ارزشمند در فرهنگ سازی سازگاری با کم آبی است که خراسان رضوی به ویژه در سال جاری استفاده بسیار خوبی از این فرصت نموده است.

نظرات

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به نجات آب کشاورزی خراسان رضوی می باشد.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک